Rozmiar tekstu:

Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, na podstawie badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny, opracował komunikat pt. „Charakterystyka krajowych i zagranicznych podróży mieszkańców Polski w 2014 roku”. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami tych badań.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

W dniach 23-24 czerwca w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu odbędzie się VII Zachodniopomorskie Forum Turystyki połączone z 11. FORUM SAMORZĄDOWYM odbywającym się pod hasłem „25 lat doświadczeń samorządu terytorialnego w Polsce – wyzwania na przyszłość. Regiony dla rozwoju Europejskiej Polityki Sąsiedztwa.” oraz  Walnym Zebraniu Członków ZROT.

 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy wraz z Gminą Drawno i partnerami zaprasza na I TURYSTYCZNO-PRZYRODNICZY MARATON KAJAKOWY. Impreza odbędzie się w cyklu otwarcia sezonu turystycznego w dniu 27.06.2015 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są w stanie przepłynąć 40 km w czasie nie dłuższym niż 8 godzin. Jako organizatorzy zapewniamy prawie wszystko, w tym świetną zabawę i bardzo atrakcyjną nagrodę.

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Od 1 czerwca na portalu narodowym www.polska.travel.pl, trwa głosowanie internautów na największe atrakcje turystyczne polskich regionów. Wybieramy spośród najbardziej reprezentatywnych propozycji dla szesnastu województw. Konkursową sondę rozpoczął region śląski. Kandydatury, czyli atrakcje o największym potencjale turystycznym, wytypowane zostały przez Polską Organizację Turystyczną na podstawie prowadzonych badań, analiz i opinii regionalnych organizacji turystycznych.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

W dniu 28 maja 2015 r. Rada ds. Konkurencyjności, na której Polskę reprezentuje Minister Gospodarki, przyjęła kompromisowy projekt dyrektywy w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych. Otwiera to drogę to przyjęcia dyrektywy przez Parlament Europejski i wdrożenia odpowiednich zmian w przepisach krajowych.
 

Czytaj więcej...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy